MASZYNY DO PRODUKCJI MYDŁA - Small Soap Machines

Go to content

MASZYNY DO PRODUKCJI MYDŁA

MASZYNA DO PRODUKCJI MYDŁA
Dostarczamy kompletne małe linie do wykańczania mydła, jak również pojedyncze małe mydelniczki dla małych firm i rzemieślników. Te linie mydła i maszyny do mydła zostały zbadane pod kątem pracy z makaronem mydlanym. Standardowa linia do wykańczania mydła składa się z mieszalników mydła, które mogą mieszać makaron mydlany z perfumami i barwnikami, wytłaczarki mydła do uszlachetniania i wytłaczania kostki mydła oraz prasy mydlanej do stemplowania mydeł.
Makaron mydlany, perfumy i kolory miesza się w mikserze mydlanym. Po zmieszaniu bazę mydła można rafinować i wytłaczać za pomocą wytłaczarki do mydła (zwanej również mydłem). Wytłaczana długa kostka mydła jest cięta i stemplowana za pomocą jednej z naszych pras mydlanych
Możemy przestudiować niestandardowe rozwiązanie na życzenie klienta, również dla małej wytłaczarki do toalety WC / bloku obręczy oraz małej wytłaczarki do modelowania gliny i modelowania ciasta oraz maszyn do produkcji kostek szamponu.

WYTŁACZARKA DO MYDŁA
Wytłaczarki do mydła (zwane również prasami do mydła) są badane w celu rafinacji, kompresji i wytłaczania przetworzonego mydła (makaron mydlany + perfumy + kolor) z miksera.
Stożek wytłaczający zapewnia wytłaczanie sprasowanej kostki mydła. System ogrzewania stożka do wytłaczania mydła jest taki sam jak w przemysłowej wytłaczarce do mydła w celu wytworzenia kostki o gładkiej powierzchni. Dzięki obiegowi chłodzącemu ekstrudery do mydła SE mogą pracować w sposób ciągły bez zmniejszania wydajności, jak to ma miejsce w ekstruderach do mydła bez obiegowego układu chłodzenia. Ślimaki do wytłaczania mają średnicę 80 lub 120 mm; Ten ostatni rozmiar został zbadany nie tylko w celu zwiększenia produkcji (w porównaniu ze standardowymi małymi wytłaczarkami), ale może również wytworzyć bardzo gęstą kostkę mydła o wadze do 150 g.
Dostarczamy dwa modele wytłaczarek do mydła:
Wytłaczarki do mydła SE-80 SIMPLEX i SE-120 SIMPLEX, które zawierają wierconą płytę do wykańczania i homogenizacji mydła oraz płytę formującą według specyfikacji klienta.
Ekstruder do mydła SE-120 DUPLEX, który składa się z dwóch SIMPLEX połączonych z komorą próżniową. W pierwszym etapie montuje się nawierconą płytę do rafinacji i homogenizacji mydła, natomiast w drugim etapie montuje się stożek wytłaczający do wytłaczania kostki mydła za pomocą matrycy według specyfikacji klienta.
MASZYNA DO STEMPLOWANIA MYDŁA
Małe prasy do mydła (zwane również maszynami do wytłaczania mydła) są badane w celu wytwarzania wytłaczanych kostek mydła o różnych kształtach (prostokątnych, owalnych, okrągłych), zaczynając od wytłaczanych kostek mydła. W skład naszych pras mydlanych wchodzi narzędzie tłoczące (mydelniczka) według specyfikacji klienta składające się z: 1 dolnej i 1 górnej formy z kołkami centrującymi według specyfikacji klienta (waga, wymiary i kształt).
Na życzenie dostarczamy również dodatkowe formy do mydła (zestawy do mydła) do wykonywania różnych form do mydła.
Do produkcji wytłaczanych kostek mydła dostarczamy dwa różne rodzaje małych pras mydlanych:
Ręczna prasa do mydła MSP-500 służy do tłoczenia beztaśmowych owalnych mydeł toaletowych oraz małych okrągłych lub prostokątnych mydeł hotelowych.
Prasy pneumatyczne PSP-1000 i PS-2000 przeznaczone są do tłoczenia mydeł toaletowych taśmowych i beztaśmowych oraz mydeł hotelowych.
MASZYNY DO SOLIDNYCH SZAMPONÓW
Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas testowania wielu receptur szamponów stałych na naszych maszynach, opracowaliśmy serię maszyn przeznaczonych do produkcji szamponów w kostce.
Istnieją trzy systemy produkcji stałych szamponów w kostkach:
1) Począwszy od bazy gotowych szamponów w kostce, w formie makaronu.
2) Proces na gorąco z proszku lub granulatu SCI (Sodium Cocoyl Isethionate), który jest głównym składnikiem szamponów w kostkach, oraz dodanie dodatków i substancji zapachowych.
3) Proces na zimno z SCI (Sodium Cocoyl Isethionate) w proszku lub granulkach, który jest głównym składnikiem szamponów w kostkach, z dodatkiem dodatków i substancji zapachowych.
Inne procesy produkcji szamponów w kostkach stałych mogą być opracowywane i rozwijane z Klientem.
Back to content